WUKO.

Ciśnieniowe Czyszczenie Kanalizacji – WUKO

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami WUKO wyposażonymi  w sprężyny i kamery inspekcyjne. Dzięki urządzeniom sprawnie i bez większego problemu przeprowadzamy prace związane z przepychaniem kanalizacji. Udrażniamy rury w domkach jednorodzinnych jak i sieciach kanalizacyjnych. Posiadamy specjalistyczny samochód, małe WUKO pozwalające na wjazd w trudno dostępne miejsca. są to parkingi podziemne, wąskie bramy wjazdowe lub nisko zadaszone powierzchnie. Małe gabaryty sprawiają, że mieścimy się w wąskich uliczkach, w miejscach gdzie wysokość wjazdu nie przekracza wysokości 2 m. Nasze ekipy składają się z  wyszkolonych pracowników wyróżniających się kwalifikacjami oraz kulturą osobistą. Naszym celem jest satysfakcja klienta.

 

POSIADAMY MAŁE WUKO O WYSOKOŚCI 2 M O WYSOKICH PARAMETRACH TECHNICZNYCH.

WIEDZIEMY NA KAŻDY PARKING PODZIEMNY I NIE TYLKO!

W jakich sytuacjach wykorzystujemy metodę wuko !

  • Gdy w budynku czuć nieznośny fetor, gdy wybijają ścieki w piwnicy przez kratkę lub toaletę na najniższej kondygnacji – jest to najczęściej sygnał że doszło do poważnej awarii odprowadzającej ścieki na zewnątrz budynku. Taką awarię możemy usunąć sprężynami mechanicznymi od wewnątrz budynku lub ciśnieniowo (WUKO) od studzienki rewizyjnej na zewnątrz.
  •  Ścieki wybijają przez studzienkę rewizyjną: W przypadku wystąpienia niedrożności na zewnątrz „WUKO”  sprawdza się wyśmienicie! Dzięki hydrodynamicznej metodzie usuwamy zatory kanalizacji.

 

Usuwamy zatory kanalizacji:

  • Sanitarnej
  • Deszczowej
  • Technicznej
  • Separatorów tłuszczowych

 

UDROŻNIMY KAŻDĄ KANALIZACJĘ, SZYBKO I SKUTECZNIE!

Czytaj także:

Blog

Serwis instalacji kanalizacyjnej.

Specjalizujemy się w udrażnianiu i czyszczeniu instalacji kanalizacyjnych w budynkach jednorodzinnych i wielkokubaturowych.Czyścimy piony kanalizacyjne, przykanaliki, przyłącza kanalizacyjne, drenaże oczyszczalni ścieków, wewnętrzne instalacje kanalizacyjne w