USŁUGI WUKO

Profesjonalnie zajmujemy się udrażnianiem zapchanych rur kanalizacyjnych i nie tylko.
Poznaj "ŚWIAT INSTALACJI".

Działamy na terenie
Łodzi i okolic

Odpowiadamy w możliwie
jak najkrótszym czasie

Działamy od pon. do pt.
w godz. 08:00 - 16:00

Nie pobieramy opłat
za nieusunięte awarie

Usługi urządzeniami do czyszczenia i udrażniania kanalizacji typu WUKO
Pracujemy w Łodzi i okolicach.

Wuko - co to jest?

Najprościej mówiąc, WUKO to jedna z wielu metod udrażniania rur kanalizacyjnych. Wyróżniamy  trzy rodzaje urządzeń wuko. Sama konstrukcja urządzenia wuko opiera się na kilku elementach: pompie tłoczącej wodę pod dużym ciśnieniem. silniku (spalinowym, elektrycznym bądź napędzana przez przystawkę samochodu), wężach wysokociśnieniowych i odpowiednich głowicach czyszczących.  Metoda ciśnieniowa wuko cechuje się  bardzo wysoką skutecznością i efektywnością pracy przy jednoczesny redukowaniu czasu wykonania zadania.

Kiedy można skorzystać z urządzenia wuko?

Wuko jest techniką, z której można skorzystać niezależnie od średnicy rur i poziomu zanieczyszczenia. Zależnie od okoliczności, rodzaju i poziomu zanieczyszczeń, stosuje się akcesoria czyszczące ,takie jak flądra,twister i Quatro. Operator urządzenia, dobiera parametry tj, przepływ. i strumień  do wielkości czyszczonego kanału i zanieczyszczenia. wuko świetnie nadaje się do  usuwania  zabrudzeń  typu, piasek, tłuszcz czy nawet kamienie.

Metoda WUKO

Metoda WUKO służąca do udrażniania sieci i instalacji kanalizacyjnej zewnętrznej i wewnętrznej jest bezinwazyjna oraz  nie ma konieczności stosowania do niej środków chemicznych. Dzięki wysokociśnieniowemu urządzeniu do czyszczenia WUKO i zastosowaniu odpowiednich dysz, udrażnianie rur, nawet tych o większej średnicy, nie stanowi dużego problemu. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod czyszczących. Dlaczego? Jest ona bezinwazyjna i bezpieczna dla środowiska.

Dysze czyszczące do Wuko.

Naszej firmie stosujemy dysze czyszczące różnych światowych producentów sprzętu do udrażniania ciśnieniowego rur. Zaopatrzeni jesteśmy w różnego rodzaju dysze które radzą sobie z usuwanie tłuszczów, piasków, czy butelek i kamieni które spotykamy jadąc na zlecenie. 

Usługi czyszczenia WUKO - jaki to koszt?

Ceny za nasze usługi wyliczamy każdorazowo indywidualnie w oparciu o wiele czynników, m.in. dojazd do klienta, rodzaj zatoru, rodzaj wykorzystanego sprzętu i czas usunięcia usterki. W celu wycenienia kosztu usługi naszej firmy, zapraszamy do  kontaktu bezpośredniego. Odpowiemy na każde pytanie.

Czyszczenie WUKO - Łódź i okolice

Zadzwoń do nas – ekspresowa reakcja, pogotowie kanalizacyjne, usługi hydrauliczne na terenie Łodzi i okolic. Przyjedziemy i szybko udrożnimy każdy zator.