Renowacja rur – Łódź i okolice Profesjonalnie i na lata

Renowacja rur kanalizacyjnych metodą żywicy epoksydowej - PICOTE

Jako jedni z nielicznych w Polsce wprowadziliśmy usługę renowacji przewodów kanalizacyjnych metodą nanoszenia żywicy epoksydowej PICOTE, czyli bezinwazyjnej renowacji pionów i uszczelniania rur. 

Naprawa kanalizacji potrafi być bardzo kłopotliwa, gdyż dostępność do przewodów wiąże się najczęściej z długim i kosztownym remontem.
Na szczęście obecnie dostępne są nowoczesne technologie, które pozwalają uniknąć prac ziemnych i wykuwania posadzki w celu demontażu rur kanalizacyjnych.  Nasza firma wykorzystuje innowacyjną metodę polegającą na położeniu od środka powłoki żywicy, dzięki której można szybko, skutecznie, bez brudu i hałasu przeprowadzić renowację kanalizacji.

renowacja pionów kanalizacyjnych

Bezinwazyjne uszczelnianie rur kanalizacyjnych - firma Świat Instalacji

Bezinwazyjne uszczelnianie rur polega na wtłoczeniu do wnętrza uszkodzonej rury specjalnego preparatu, który twardnieje i uszczelnia miejsce ubytku.

Współpracujemy z marka Picote.

System powlekania rur metodą szczotkową - koniec z rozkuwaniem !

Powlekanie rur to szybka i praktyczna metoda używana do renowacji pojedynczych rur, bądź całych instalacji kanalizacyjnych. Żywica jest odporna na wysokie temperatury i zanieczyszczenia stałe jakie w codziennej eksploatacji są normalnością. System żywic   obięty jest 25 – letnią gwarancją producenta. Powlekanie rur to usługa dzięki której można zapomnieć o pracach towarzyszących przy wymianie instalacji kanalizacyjnej. 

Wykonamy renowacja w każdej rurze kanalizacyjnej - wyprzedzamy konkurencję!

Ogromną zaletą metody powlekania rur, jest możliwość wykorzystania jej w momencie  kiedy zdiagnozujemy i znajdziemy problem podczas lokalizacji w Państwa domu. Naprawiamy rur kanalizacyjnych każdego typu. Remont z zastosowaniem materiału żywicy epoksydowej można przeprowadzić na rurach poziomych, pionowych i przyłączach kanalizacyjnych o średnicach od DN50 do DN 250 mm. Praktycznie żaden materiał instalacyjny nie ogranicza tej techniki. Mogą to być instalacje wykonane z żeliwa, stali,PVC, PP, miedzi, czy betonu – w każdej z tych instalacji masa żywicy poradzi sobie z nieszczelnością, wypełniając ubytki materiału.

Współpracujemy z marka Picote.

Renowacja kanalizacji - jaki to koszt?

Ceny za nasze usługi wyliczamy każdorazowo indywidualnie w oparciu o wiele czynników, m.in. dojazd do klienta, rodzaj instalacji, rodzaj wykorzystanego sprzętu i i materiału uszczelniającego. W celu wycenienia kosztu usługi naszej firmy, zapraszamy do  kontaktu bezpośredniego. Odpowiemy na każde pytanie.

Usługi uzupełniające renowację kanalizacji

udrażnianie - zlewu

Czyścimy i przepychamy rury kanalizacyjne różnymi metodami:

  • czyszczenie sprężynami mechanicznymi
  • czyścimy mechanicznie wysokoobrotowymi urządzeniami
  • czyścimy kanalizację ciśnieniowo WUKO

Wykonujemy kompleksową usługę monitoringu TV kanalizacji

  • kamerujemy piony kanalizacyjne
  • monitorujemy sieci zewnętrzne

Renowacja rur - Łódź i okolice

W przypadku ubytków w instalacji zachodzi duże prawdopodobieństwo występowania przecieków. Aby  tego uniknąć, warto działać wcześniej. Skontaktuj się z nami.