Czyścimy i udrażniamy odpływy studzienek kanalizacyjnych

czyścimy studzienki kanalizacyjne

Studzienka kanalizacyjna jej przeznaczenie

Studnia kanalizacyjna to nic innego jak zbiornik zbudowany najczęściej z kręgów betonowych bądź materiału PVC. Montowana jest w większości przypadków w pasie drogowym. Jej przeznaczenie to zbieranie ścieków z instalacji kanalizacyjnych. Jest to miejsce rozgraniczające instalacje wewnętrzną przyłączonych budynków od głównej sieci kanalizacyjnej – przykanalik. 

przepychamy stanie kanalizacyjne
odtykanie zapchanych studni kanalizacyjnych

Przyczyny zapychania się studni kanalizacyjnych

Do najczęstszych problemów związanych z użytkowanie kanalizacji jest blokada odpływów w studni kanalizacyjnej. Dochodzi tam do skumulowania zanieczyszczeń które nie powinny być wrzucane do instalacji kanalizacyjnej. Najczęściej spotykane zatory w studni spowodowane są przez: 

  • środki higieny osobistej – pampersy, wkładki higieniczne, tampony czy podpaski
  • nieumyślne wrzucanie do odpływu części mopa czy szmat do czyszczenia podłogi
  • zabawki które są wrzucane do toalety

Ciśnieniowe czyszczenie studni kanalizacyjnych

Jedną z najskuteczniejszych metod przywracania drożności w studniach kanalizacyjnych jest czyścienie ciśnieniowe. Przy odpowiednim doborze komponentów czyszczących typu dysze ciśnieniowe cały proces czyszczenia pozwala na dalsze użytkowanie sieci. 
Nasza firma oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym można profesjonalnie zadbać o sprawność instalacji kanalizacyjnej. Nasze usługi umożliwiają Państwu płukanie kanalizacji, sprawdzanie jej drożności, a także usuwanie pojawiających w rurociągach zatorów kanalizacyjnych. Dzięki urządzeniu typu WUKO jesteśmy w stanie przetkać praktycznie każdy zator.Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zaopatrzeniu w park maszyn nie boimy się trudnych wyzwań. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy od wielu lat wykonują płukanie kanalizacji, udrażnianie rur czy czyszczenie podejść kanalizacyjnych. Służymy Państwu naszym doświadczeniem, w zakresie przeprowadzania usług kanalizacyjnych.

czyścimy zapchane studzienki kanalizacyjne

Czyszczenie studzienek kanalizacyjnych - jaki to koszt?

Ceny za nasze usługi wyliczamy każdorazowo indywidualnie w oparciu o wiele czynników, m.in. dojazd do klienta, rodzaj zatoru, rodzaj wykorzystanego sprzętu i czas usunięcia usterki. W celu wycenienia kosztu usługi naszej firmy, zapraszamy do  kontaktu bezpośredniego. Odpowiemy na każde pytanie.

Usługi uzupełniające

udrażnianie - zlewu

Wykonujemy usługi zadymiania zadymiarzami kanałowymi

  • poszukiwanie nielegalnych przyłączy do sieci
  • sprawdzanie szczelności 
  • próby odbiorowi instalacji

Wykonujemy kompleksową usługę monitoringu TV kanalizacji

  • kamerujemy piony kanalizacyjne
  • monitorujemy sieci zewnętrzne
czyścimy studzienki kanalizacyjne

Czyszczenie studzienek kanalizacyjnych - Łódź i okolice

Zadzwoń do nas – ekspresowa reakcja, pogotowie kanalizacyjne, usługi hydrauliczne na terenie Łodzi i okolic. Przyjedziemy i szybko udrożnimy każdy zator.