Udrażnianie ZAPCHANYCH
ZLEWOZMYWAKÓW

Profesjonalnie zajmujemy się udrażnianiem zapchanych rur kanalizacyjnych i nie tylko.
Poznaj "ŚWIAT INSTALACJI".

Działamy na terenie
Łodzi i okolic

Odpowiadamy w możliwie
jak najkrótszym czasie

Działamy od pon. do pt.
w godz. 08:00 - 16:00

Nie pobieramy opłat
za nieusunięte awarie

Udrażniamy zapchane rury kanalizacyjne w kuchni 
– Łodzi i woj. łódzkie
Tel. 509 660 016

udrażnianie odpływu zlewozmywaka

Jako firma Świat Instalacji  działamy na terenie Łodzi i woj. Łódzkiego. Zajmujący się udrażnianiem rur kanalizacyjnych zlewozmywaków w domach, mieszkaniach, instytucjach publicznych. Nasi technicy sprawnie przywrócą drożności odpływu zlewozmywaka w mieście Łodzi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dużej liczbie zapytań wprowadziliśmy innowacyjną, a zarazem skuteczną, metodę udrażniania i czyszczenia kanalizacji oparty na systemie  PICOTE.

udrażnianie - odpływu -zlewu

Dzięki zastosowaniu specjalistycznemu parkowi maszyn do przepychania rur kanalizacyjnych zlewozmywaka, jesteśmy w stanie obsługiwać trudno dostępne podejścia kanalizacji w budynkach mieszkalnych jak i w budynkach użyteczności publicznej. Udrażniamy przybory sanitarne, oraz przyłącza   domowe. Przepychamy rury zlewozmywaka zatamowane przez  złogi z tłuszczów i różnego rodzajów osadów.

Proponujemy Państwu kompleksową usługę czyszczenia rur zlewozmywaka. Możemy pochwalić się doświadczeniem oraz zagwarantować solidność wykonanych przez nas usług. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że praca zostanie wykonana profesjonalnie, solidnie. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i lata doświadczeń, dlatego możecie Państwo być pewni, że wybierając naszą firmę, otrzymasz wysokiej jakości usługę hydrauliczną z dokładnymi i jasną wyceną podczas rozmowy. Nasze ceny uzależniamy od rodzaju awarii, pory dnia i tygodnia oraz odległości, jaką musimy pokonać. Działamy na terenie Łodzi oraz gmin i miejscowości przyległych, takich jak: Andrespol, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Rzgów, Brzeziny, Bedoń, Tuszyn, Tomaszów Mazowiecki, Sokolniki.

Ciśnieniowa metoda przepychania rur

Metoda ta polega na czyszczeniu instalacji przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem. Dzięki silnym strumieniom wody zanieczyszczenia są rozbijane i wypłukiwane do kanału. W zależności od rodzaju osadów, rodzaju kanalizacji lub miejsca zatoru wykorzystuje się różne dysze czyszczące dostosowane odpowiednio do zdiagnozowanego zanieczyszczenia.

Mechaniczna metoda przetykania rur

Metoda mechaniczna przetykania rur polega na czyszczeniu instalacji przy użyciu specjalnych sprężyn o napędzie elektrycznym. Sprężyny posiadają różne moce, które dobieramy w zależności od rodzaju systemu i materiału, z jakiego są wykonane rury. Sprężyny  w sposób mechaniczny oczyszczają rurę z zaległych w niej zatorów. W ten sposób czyścimy rury kanalizacyjne o średnicach od 25mm do 300mm.

Zajmujemy się profesjonalnym i dokładnym oczyszczaniem rur zlewozmywaków z zalegających zanieczyszczeń. Stosujemy metody mechaniczne oraz metody ciśnieniowe. W rurach zalegają nieczystości takie, jak tłuszcz, brud, czasami kurz, włosy, które znacznie zmniejszają przepustowość rury, a przez to także zwiększają podatność rury na zatykanie się. Chcąc uniknąć problemów z zatorami w przyszłości, należy regularnie czyścić rurociągi.

Z czasem rury kanalizacyjne ulegają zniszczeniu w toku ciągłej eksploatacji. Nasza firma oferuje usługę bezinwazyjnej renowacji rur, tj. naprawę poprzez żywicowanie i nakładanie pakerów. Działamy w sposób bezinwazyjny, bezwykopowy. Uszczelniamy ubytki i miejsca wycieków. 

Świadczymy usługi monitoringu kanalizacji także mniejszych średnic jakimi są podejścia zlewozmywaka. Posiadamy szereg kamer inspekcyjnych w różnych rozmiarach. Monitorujemy rury odpływowe ścieków i wód opadowych w zakresie średnic od 32 do 500 mm. Pracujemy bezinwazyjnie bez potrzeby wchodzenia do studzienek rewizyjnych. Nasz specjalistyczny sprzęt do monitoringu kanalizacji pozwala nam działać szybko i sprawnie.

Udrażnianie zlewozmywaka Łódź - cena

Aby podać końcowy koszt udrażniania kanalizacji na terenie Łodzi i okolic, musimy uwzględnić kilka czynników:

  • ilość użytych urządzeń
  • długości trasy do przepchania
  • stopień zanieczyszczenia kanalizacji
  • średnicy przewodów kanalizacji
  • użyte do pracy materiały

Posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty przepychania kanalizacji. W sytuacji kiedy ich klient nie posiada, nasz technik dokona takich pomiarów budynku podczas oględzin.

Pozostałe nasze usługi

Picote-Pump-796x1024

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi udrażniania i czyszczenia rur kanalizacyjnych z osadów i pozostałościach po remoncie.

IMG_20200904_113418

Podczas długotrwałej eksploatacji instalacji kanalizacyjnej bardzo często dochodzi do zatorów poprzez wrośnięte korzenie. Świadczymy usługi wycinania korzeni z rur kanalizacyjnych.

udrażniamy odpływy brodzików

Częstym problemem z jakim mamy odczynienia u klientów jest niedrożność odpływów liniowych i brodzików. Dzięki odpowiednim urządzeniom jesteśmy w stanie przywrócić drożność instalacji w zakresie średnic od 32 mm do 400 mm

Jesteśmy specjalistami
w zakresie udrażniania rur

Świadczymy usługi hydrauliczne z zakresu specjalistycznego serwisu rur kanalizacyjnych, mechanicznego czyszczenia odpływów, ciśnieniowego przepychania rur, oraz monitoringu kanałów oczywiście z raportem z inspekcji. Chętnie udzielimy Państwu informacji dotyczących naszych usług.

Jeśli szukacie profesjonalnego, godnego zaufania hydraulika działającego w mieście Łodzi i jego okolicach to jesteście Państwo we właściwym miejscu.

udrażnianie odpływu zlewozmywaka

Udrażnianie rur zlewozmywaka- Łódź i woj. łódzkie

Zatkana rura lub odpływ zlewu ? Natychmiast skontaktuj się z nami – sprawdzimy, naprawimy i doradzimy w ekspresowym tempie.