• Telefon kontaktowy: 509 66 02 15

  WUKO

  Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji.

  Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji Wuko Łódź

  TEL. 509-660-215

  Witamy – jeśli jesteś na naszej stronie to pewnie szukasz pomocy .

  Świat Instalacji zapewnia usługi kanalizacyjne polegające na  Usuwaniu problemów z kanalizacją metodą ciśnieniową WUKO i mechanicznie.

  Firma oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym można profesjonalnie zadbać o sprawność instalacji kanalizacyjnej. Nasze usługi umożliwiają Państwu płukanie kanalizacji, sprawdzanie jej drożności, a także usuwanie pojawiających w rurociągach zatorów kanalizacyjnych. Dzięki urządzeniu typu WUKO  jesteśmy w stanie przetkać praktycznie każdy zator. W naszej firmie znajduje się także urządzenie typu mini WUKO do mniejszych średnic rur kanalizacyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zaopatrzeniu w park maszyn nie boimy się trudnych wyzwań.  W naszej firmie pracują specjaliści, którzy od wielu lat wykonują płukanie kanalizacji, udrażnianie rur czy czyszczenie podejść kanalizacyjnych. Służymy Państwu naszym doświadczeniem, w zakresie przeprowadzania usług kanalizacyjnych.

  Zalety ciśnieniowego udrażniania kanalizacji :

  WUKO Czyści Solidnie – Silny strumień wody jest jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania osadów na rurach. Po usunięciu niedrożności, rozbite resztki wypłukiwane są do kanału kanalizacyjnego. Głowica czyszcząca dociera do trudno dostępnych miejsc. – Wysokie ciśnienie na końcu węża płuczącego trafia we wszystkie miejsca i zakamarki studzienek i rur.

  Działalność naszą kierujemy do wszystkich użytkowników kanalizacji:

  Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych,Sieci handlowych,Zakładów Produkcyjnych, Hoteli, szpitali, szkół, Domów pomocy społecznej i Wszystkich  innych użytkowników