Poszukiwanie Nieszczelnej Kanalizacji

Poszukiwanie Nieszczelnej Kanalizacji

Metoda polega na wtłaczaniu do instalacji kanalizacyjnej bezzapachowego i nieszkodliwego dla zdrowia dymu, który w krótkim czasie wypełnia w całej objętości instalacji kanalizacyjnej.
Metoda pozwala na:

– sprawdzenie drożności odpowietrzenia kanalizacji wyprowadzonej na dach.

W prawie budowlanym każda instalacja kanalizacyjna znajdująca się wewnątrz budynku, powinna posiadać odpowietrzenie wyprowadzone na dach. Jeśli odpowietrzenie jest niedrożne lub w ogóle nie zostało wykonane, pojawia się w mieszkaniu nieprzyjemny zapach pochodzący z kanalizacji. Często zauważalne jest bulgotanie w umywalkach, brodzikach i toaletach.

 

– sprawdzenie szczelności kanalizacji.
Jeśli w budynku pojawia się nieprzyjemny fetor kanalizacji możliwe, że instalacja jest nieszczelna. Dzięki metodzie zadymiania jesteśmy w stanie zlokalizować miejsce nieszczelności. Mieszanka dymowa wydostaje się przez nieszczelność, dzięki temu widzimy w jakim obszarze należy szukać przyczyny uszkodzenia.

Usługi zadymiania kanalizacji wykonujemy na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości.

Czytaj także:

Blog

Serwis instalacji kanalizacyjnej.

Specjalizujemy się w udrażnianiu i czyszczeniu instalacji kanalizacyjnych w budynkach jednorodzinnych i wielkokubaturowych.Czyścimy piony kanalizacyjne, przykanaliki, przyłącza kanalizacyjne, drenaże oczyszczalni ścieków, wewnętrzne instalacje kanalizacyjne w