Elektromechaniczne Czyszczenie Kanalizacji

W metodzie elektromechanicznej najważniejsze jest doświadczenie personelu, gdyż nieumiejętne użycie maszyny może doprowadzić do wielu szkód.  W naszej firmie  udrażnianie i czyszczenie rur kanalizacyjnych wykonujemy w zakresie o średnicy od 25mm do 300mm.
Metoda elektromechaniczna polega na wprowadzaniu do kanalizacji spirali czyszczącej napędzanej maszyna elektryczną. W zależności od rodzaju systemu i materiału z jakich jest wykonana instalacja dobieramy maszynę o odpowiedniej sile.
Na końcu spirali czyszczącej zakłada się specjalistyczne końcówki  prowadzące, frezujące lub łańcuchowe w zależności od udrożnianej średnicy oraz zanieczyszczenia.
Spirala napędzana przez mocną maszynę obraca się wokół własnej osi rozbijając i usuwając wszystkie zatory, które napotka na swojej drodze.


Usługi elektromechaniczne udrażniania  kanalizacji wykonujemy na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości.

Czytaj także:

Blog

Serwis instalacji kanalizacyjnej.

Specjalizujemy się w udrażnianiu i czyszczeniu instalacji kanalizacyjnych w budynkach jednorodzinnych i wielkokubaturowych.Czyścimy piony kanalizacyjne, przykanaliki, przyłącza kanalizacyjne, drenaże oczyszczalni ścieków, wewnętrzne instalacje kanalizacyjne w